KVKK Açık Rıza Metni

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) kapsamında Herşey Dahil Dijital İletişim Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Şirket olarak anılacaktır) ve Şirkete ait www.herseydahilhd.com adresli internet sitesinin; müşterileri, internet sitesi üyeleri, kullanıcıları ve ziyaretçilerine (tamamı “kullanıcı” ya da “müşteri” olarak anılacaktır) yönelik olarak kişisel veriler bakımından Kanun kapsamında veri sorumlusu sıfatına sahip olup işbu 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni (Rıza Metni) ile Kanun uyarınca müşterilerin Şirket tarafından gerçekleştirilen ve aşağıda belirtilen kişisel veri işleme faaliyetlerine ilişkin açık rızalarının alınması hedeflenmektedir.

Kanunun 5’inci maddesinin ikinci fıkrası ile 6’ncı maddesinin üçüncü fıkrasında yer alan kişisel veri işleme şartlarının karşılanamadığı aşağıdaki durumlar için Şirket tarafından kişisel verilerin işlenebilmesi için müşterilerin açık rızasının alınması gerekmektedir. Açık rıza gerektirmeyen süreçlere ilişkin olarak Aydınlatma Metni kapsamında veri işleme faaliyetleri sürdürülmekte olup açık rıza gerektiren süreçlerde de Aydınlatma Metninde belirtilen temel prensiplere uygun veri işlenmektedir.

Bu kapsamda müşterilerin kişisel verileri Şirket tarafından Kanun kapsamında hazırlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nda (Politika) belirtilen amaçlarla ve Politikadaki usule uygun olarak işlenmektedir. Buna göre kişisel veriler; Şirkete ait www.herseydahilhd.com adresli internet sitesinin ve Şirketin müşterilerine yönelik kampanyaların oluşturulması, haber ve içeriklerin ulaştırılması, üyelik işlemlerinin yapılabilmesi, içeriklere yorum yapılabilmesi, içeriklerin oylanabilmesi, üye ve kullanıcılara promosyon ve hediyelerin ulaştırılabilmesi, üye ve içerik üreticilerine gerektiğinde ödemeler yapılabilmesi, hedef kitle belirlenmesi, müşteri hareketlerinin takip edilerek kullanıcı deneyimini arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi, internet sitesi ile mobil uygulamanın işleyişinin geliştirilmesi ve müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmesi, doğrudan ve doğrudan olmayan pazarlama, kişiye özel pazarlama ve yeniden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, kişiye özel segmentasyon, hedefleme, analiz ve şirket içi raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi, pazar araştırmaları, müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası, Şirketin internet sitesi üzerinden sunduğu hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması ile müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve icrası amaçları da dahil olmak üzere genel anlamda Şirketin ürün ve/veya hizmetlerinin tanıtım, iletim, satış ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası, Şirketin sunduğu ürün ve/veya hizmetlere bağlılık oluşturulması ve/veya arttırılması süreçlerinin planlanması ve icrası kapsamında müşterinin vereceği onayı doğrultusunda işlenebilecek ve bu amaçlara yönelik olarak Aydınlatma Metninde belirtilen taraflarla paylaşılabilecektir.

Müşteri onayı, www.herseydahilhd.com internet sitesi üzerindeki üyelik, yorum yapma, içerik yayımlama, iletişim faaliyetleri gibi müşteri tarafından Şirket sistemlerine elektronik yollarla gönderim yapılabilen alanlarda, ilgili kutucukların işaretlenmesi yoluyla alınacak olup, Müşterilerin söz konusu kutucukları işaretleyip işlemlere devam etmesi işbu Rıza Metnini okuduğu ve açık rızasını verdiği anlamına gelir. İlgili kutucukların işaretlenmemesi kullanıcının açık rızasını vermediği anlamına gelmekte olup; kişisel verilerinin işlenmesi mümkün olmayan kullanıcıların siteye üye olması, içeriklere yorum yapması, içerik paylaşması ve benzeri işlemleri yapmasına izin verilmez.

Kayıt için aşağıdaki formları doldurun

Parolanızı Belirleyin

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.